Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    Na én meg beszoptam valamit, (Long) covidszerű tünetek.
    Szokásos 10k-mat futom, zone 2-ben poroszkálok a sötétben nagyon egyenletes 5'30-on 147+/- 2 ütésen a 21. perce már, hirtelen fura érzésem támad, elkezdem érezni a szívdobogásom, ránézek az órára, 188. :Y Mindez pár másodperc alatt, átmenet nélkül.
    Behúzom a kézit 7" körülre, nagyon nehezen esik a pulzus, két perc alatt 172, aztán 5 másodpercre rá, mintha mi se történt volna, 129.
    2 percig megyek tovább 6" körül, ugyanez lejátszódik, aztán még kétszer: fel az égbe a semmiből, aztán ugyanúgy visszazuhan, közben semmi fáradtság, levegőt alig veszek, nincs is miért, mert csak jogolok, csak a szívem kalimpál, majd hirtelen elmúlik.
    Ezután kíváncsiságból simán mentem 1500-at 5" körül 152-n, ami kb. a normális és nem volt semmi.
    A végére még egy 202-es max HR is befigyelt, miután futottam egy ~0:30-as 200métert ott rohadjon meg alapon. :D
    GT3 Pro, de most a H10 is rajtam volt, mert már pénteken produkáltam egy hasonlót, és ha nem érzem a kalimpálást, tuti azt hiszem, az óra hülyült meg.

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák