Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    Na meg volt a tesztnap, nem lett tökéletes. :B
    Reggel szemerkélő esőben mentem a boltba, na mondom ez így jó lesz. Spoiler! végig esett.... Fél 8 körül a bemelegítés során Rebel V2 pörgött, esőkabátban rövidnadrágban. Kicsit meg is áztam, a java ezután jött. A fő bemelegítés végeztével hazaértem. Rövidnadrág, sapka csere, új zokni, kabát le. Majd cipőcsere, Kinvara 12 és félcsupaszont indultam.
    Aztán a száraz cipő tartott 5 percig, rommá ázott cipőben és folyamatosan eső, néhol szakadó esőben pörgettem. ;]

    3000m idő 11:03 3:41/km 334W Air Power 5 %
    12 perces Copper távolság 3.25 Km 3:42/km 333W Air Power 5 %
    5km idő 18:42 3:45/km 328W Air Power 5 %
    Apró szépséghiba hogy benéztem a távot.... Megint! :O
    Így ebben van némi "melegítés" is, illetve az órát is hamar állítottam le. De kapcsoltam és futottam hozzá picit.... :B
    Túl erősen indultam meg a legelején, de vitt a láb egy darabig. Aztán lassítottam picit cél-teljesítményre. 7 percig nagyon oké volt, 10 perc körül jött a sav. 13 percnél már a lábak voltak a szűk keresztmetszet, a savszint tetőzött. Igaz szorosan mögötte a tüdő is, leginkább a páratartalom miatt.
    2 kilométeres látó távolságban, már szinte "köd" volt.
    A pulzus is oké, bár közben sosem néztem. Egyedül a Teljesítmény figyelmeztetésekre (327 - 343 W) figyeltem és szedtem a lábam, ahogy éppen tudtam. :K Szerencsére görcs nem volt, csak a hazafele úton a jobb vádli. De végig kociztam a több mint 5 kilit vsszafelé. Akkor is szemerkélt végig, de legalább a nap nem sütött. Akkor vége lett volna mindennek....
    Csóri Vista is meg némult a hazaúton, kapott vizet az is rendesen. Már hazafelé kivettem a jobbost, mert befolyt a víz. Visszatettem, de alig szólt utána. Remélem ha kiszárad minden okés lesz.... :U
    Az egyik szemem sír a másik nevet, ez van, volt.

    Meteorológiai adatok a felhőből.
    rainy Weather condition, 17 °C Temperature, 7 km/h Wind speed, E / 106 ° Wind direction, 90 % Humidity, 1019 hpa Pressure, 17 °C Wind chill factor, 17 °C Heat index

    Adatok teljes időre /20 perc/ vonatkoztatva
    Garmin Fenix 6X Pro: Garmin HRM3-SS pulzuspánt, Stryd next gen + Jaybird Vista2. Mert a zene az jó. :K

    323 W avg. Power, Air Power 5 %, 181 spm
    175 bpm avg. Heart rate, 182 bpm max. Heart rate, 91 % avg. Heart rate
    93 % avg. Stryd_Humidity
    18,5 °C avg. Stryd_Temperature, 19,3 °C max. Stryd_Temperature
    Hazaút
    27 perc 227 W avg. Power, 179 spm, Air Power 3 %
    130 bpm avg. Heart rate, 138 bpm max. Heart rate

    Garmin Fenix 3 HR: Kalenji HRB 500 pulzusmérő, Stryd gen2, Garmin Tempe külső hőmérő
    319 W avg. Power, Air Power 3 %, 181 spm
    176 bpm avg. Heart rate, 202 bpm max. Heart rate :F
    17.0 °C Átlagos hőmérséklet, 18.0 °C Maximális hőmérséklet
    Hazaút
    27 perc 223 W avg. Power, 179 spm, Air Power 2 %
    160 bpm avg. Heart rate, 193 bpm max. Heart rate :F

    Érdekes miket mér ez a Kalenji pulzusmérő... Épp néztem hazafelé a Fenix 3-at 170 bpm feletti pulzussal kocogok. :Y
    Közbe pedig mintha kitisztult volna minden, ránézek a Fenix 6X Pro-ra 130 bpm mondom oké. :C

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák