Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    nem is tudtam hogy van ilyen totyik is :C én is futok 2-3 éve, 6km-t tudok most, 2:25-ös 400m-ekkel. nem egyszerű, 100kg vagyok (nem vagyok dagadt, 196cm vagyok :D ), fáj is a lábam néha :)
    most fáj az ínszalagom a bokám alatt, valszeg túlerőltettem, kenem diclac kenőccsel, de lassan javul csak :( most marad az úszás.
    érdekes hogy 2:05-ös 400m-ekkel, max 4km-t tudtam futni, nem tudtam fejlődni, így hogy lassítottam kicsit így még fogok tudni fejlődni, hamar fel is mentem 4km-ről 6km-re, 10km a cél majd 1-2 éven belül :K ennél többet nem akarok futni, nem is bírná a lábam, inkább majd ezt a tempót gyorsítom.
    kell az állóképesség, mivel kendózok, és pár vívás alatt hullafáradt vagyok :DDD de nagyon szeretek futni, úgyhogy kellemest a hasznossal :C

    ja, jut eszembe, tudtok ajánlani valami futóórát? olyan kéne amivel tudok köridőt mérni, más funkció nem kell. vettem pulzusmérő órát, de bonyolult és pont azt nem tudja ami nekem kéne. csak az kell hogy a 400m végén megnyomok egy gombot és tárolja az időt.

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák