Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz LanyUs #66898 üzenetére

    Ez jól hangzik.
    Alapvetően ilyen körülmények miatt tartottam meg a cipőt - többé nem lehet kifogás a "jajj esik az eső" és "óóó sár van" - ha erdőbe akarok menni.
    Szóval valóban nem indult annyira jól a barátságunk, mint én reméltem, de könnyen lehet, hogy a cipő ideje csak most jön el.

    Egyébiránt tegnap a Kayano-t is sikerült kétszer "telepakolnom" kavicsokkal és mulcsdarabokkal úgy, hogy a végén meg kelljen állnom (sőt, igazából háromszor, csak a végén már elvitelre kértem és otthon kukáztam).

    Én egyébként szeretek egyedül morzsolni, tegnap pont kétszer végigment a Pink Floyd 'The Wall" c. lemeze, nagyon élveztem - és arra nem is akart a pulzusom elszállni. De esőben vagy az erdőben hajnalban (régebben korábban, most már később indulva) sokszor csak zene nékül.
    Társaságban viszont sokkal könnyebb lehet. Épp reggel beszéltük a Feleségemmel, hogy mennyivel "egyszerűbb" volna valakivel együtt futni a maratont és hogy - ahogy Ti is írtátok már - emiatt mennyire jók ezek a közösségi rendezvények, versenyek.

Új hozzászólás Aktív témák