Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz ígyvanferi #48936 üzenetére

    Azért ezt így még nem merem kijelenteni. :D Kicsik ahhoz a különbségek a trackekben. Egy Ambit3 Peaket mondjuk valószínűleg nem érdemes cserélni rá. Hacsak nem a folyamatos pulzusmonitorozás, alvásfigyelés a fontos. Ezek amúgy érdekesek, még pár napig, hétig biztos használni fogom ezekre az órát, de aztán lehet szépen lassan elmarad, hogy folyamatosan hordjam. Akkor pedig ez a része is haszontalanná válik. Tetszik egyébként az alvásfigyelés, és egész valósnak tűnnek a kapott értékek (mikor aludtál el, mikor ébredtél, mennyit voltál ébren közben, mélyalvás, pulzusszám, ezek alapján az alvásminőség meghatározása, stb.).

    Valós összehasonlítást még nem csináltam az útvonalrögzítés esetében. Ebben segíthettek, hogy kéne a gyakorlatban megvalósítani a két órával történő párhuzamos rögzítést figyelembe véve, hogy azonos márkáról van szó. Emiatt így első körben nem tűnik annyira egyértelműnek az adatok kinyerése. Tehát rögzítem mindkettővel a futást (egyúttal az optikai pulzusmérőt is össze tudom majd hasonlítani az övvel), de hogy mentem le mindkettőből a gpx-et? Elég sajátos már a Suunto infrastruktúrája. Már csak a suunto app és a suunto link használható letöltéshez. És párhuzamosan nem lehet az apphoz rendelve egynél több óra. Tehát kiszedem az egyikből a tracket, leválasztom, párosítom a másikat, abból is áttöltöm. Nem fognak ezek összeakadni? Stravara kéne mondjuk hogy felmenjen mindkettő, onnan már le tudom tölteni a fájlokat és a dcrainmaker analizálójával össze tudom hasonlítani az eredményeket. Csak ez a nagy kérdés, ugyanolyan márkájú órából ugyanakkor rögzített tevékenység megkülönböztethető lesz-e egymástól és nem írja-e egyik felül a másikat? Ki fogom próbálni persze, de ha van előzetesen tippetek, hogy ne csesszem el kapásból, az jó lenne. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák