Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz zaskar #47791 üzenetére

    Nekem a terepfutás.hu val is nagyon pozitív a tapasztalatom.
    Peaks of Hungary kapcsán. Hol az "egyik", hol a "másik" válaszol készségesen, gyakran. Bár ez nem instant, behatárolt dátumra kell teljesíteni és a pontokra oda kell navigálni, nem kijelölt útvonalakon található. Amit Szarvaskőről csináltam idén, az meg megfelel a Szarvaskörnek, csak éppen nem készítettem tracket és dobtam pár km-t a közel 40-re, de szinte egy az egyben arra mentem.... TanúhegyekTrail M kapcsán is pozitív a dolog, bár ez versenynek indult, de Geogos instant lett versenynapon, és szervezők megjelentek meg pár futó. Idénre 4PeaksofPilis van még és Bükktrails-t is rendezem sztm, vagy nem de az biztos.

    #47797sharp4V
    A természet ellen nincs esélyed, legyen az medve vagy más ( egyszál telefonnal erdőben bóklászó emberről szólva )......ahhoz az ember kevés, de kellő alázattal és tisztelettel sok sok "baj" megelőzhető. Legjobb elkerülni a vadon élő állatokat, de ha nem megy....próbálni higgadt maradni, és bízni. Jobbat nem tehetsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák