Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz ladybug #30698 üzenetére

    Te tudod kell neked vagy sem. Nekem poénnak tűnt ez a 2017 km. Tavaly megpróbáltam, olyan 1500 sikerült, idénre olyan 3500 fölött lesz (strava és smashrun szétcsúszott vagy 40 km-t fene tudja miért). Szerintem a lényeg az benne, hogy elég nagy szám és csak úgy lehet normálisan teljesíteni, ha konzisztens vagy - ami a legtöbb ember számára kihívás, az itt olvasottak is megerősítik ezt. Ezáltal egy kis extra, hogy az embernek eszébe jut, nem lesz meg az adott szám ha sokáig ülsz a babérjaidon. Ez a 2017 stb. annyiban is extra tud lenni, hogy a hozzá tartozó facebook csoportot lehet olvasgatni ami néha idegesítő, de néha meg lát az ember érdekeseket is. (ezt a bsi csinálja asszem, van strava klub is hozzá heti toplistával meg ilyesmikkel)
    Én azt gondolom, hogy a sok km jó és segít legtöbbünknek, legalábbis aki eddig nem nagyon sportolt annak pár aktív év hasznos lehet, erősödni, és erre nem elég egy 3 hónapos edzésterv valami verseny előtt - illetve teljesíteni biztos elég, egy közönséges versenytávot, de ha valamennyire fejlődni is szeretne az ember, megfelelő állóképességet összehozni, akkor nem biztos. Talán van akinél elég, nekem nem, kell a sok hétköznapi munka hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák