Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Most komolyan? Két nap alatt egyetlen bejegyzés sincs? Mi van, srácok, megjött a TÉL? :D

    Én azért kimentem és nagyon meglepődtem. Kétnaponta futom ezt a 140-es izét, ez volt a tizenharmadik szám szerint. Eddig ilyen 06:04-es pacek jöttek ki a 11 km alatt, már kezdtem beletörődni, hogy nem lesz ebből javulás, amikor türelemre intettetek, hogy ez nem megy olyan gyorsan, ne kapkodjak. Le is álltam az izgulással, aztán a tizenegyediknél beugrott egy 05.44-es pace-s 11 km., aminek nagyon megörültem. De nem bíztam el magam, jött a tizenkettes, amin ismét az eredeti közelébe, konkrétan 06.02-essel mentem, de egyáltalán nem csüggedtem, hiszen szóltatok előre, hogy hosszú lesz.

    Aztán ma kimentem, hozzáteszem, életem leghidegebb futása volt, bár egyáltalán nem fáztam. Köszönhetem talán ezt is annak, amiket itt tanácsoltatok, azt nagyon megfogadtam az első futásom óta ("amikor kilépek, egy kicsit fázzak, akkor jó lesz..."). És lám, -4 fokban, ugyanaz a 11 km (meg egy kicsi mindig), ugyanazzal a pulzusszámmal (144 átlag) 05:32-es pace-val...

    Hát úgy örültem, hogy csak nah! :) Mennyit jelenthet, hogy előtte pihengettem a fiam mesenézése közben egy órácskát?

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák