Új hozzászólás Aktív témák

  • DonRazzino

    senior tag

    válasz kiskami #26303 üzenetére

    Gyakorlatilag nevezhetem mostmár üzlettársamnak a srácot aki D7200 és D500-al nyomja. A D500 low light ISO képességei az egyetlen amit irigylek onnan (a 7200 az ugyanmár kategória mellette) és valamiért amióta a kezébe vette a T2-ket mindig ezen agyal, hogy neki, hogy mikor, mennyibe kerülne a váltás. :U Érdekes módon valahogy mindig sokat van nála kölcsönben az XF56-om, az XF90 na meg a XF35 1.4. Nézegetem a privát oldalát és a megosztott saját családi fotói, valamiért mindig a Fujimmal készültek. Használat okozta öröm? Na igen. Jól mondod, csak épp degradálod a jelentőségét. Persze egy-két dolog még hiányzik a felsorolásodból, például nem tudom ki mennyit szokott ide-oda hajtott kijelzőről lőni, próbáld meg ezt bármelyik Nikonnal. :D azok a live-viewk olyan kurva lagosak és lassúak, hogy az első generációs X-M1-em hozzájuk képest riportergép kijelzőről. Mondjam tovább? Ami nekem 2 óra utómunka 200 kép, az neki 3. Pedig ugyanott lőttünk, ugyanolyan trükkös-változó fények között. Ja, hogy nekem kezem az expó korrekció tárcsán és minden képem spot-on, ő meg cibálhatja utólag? Hogy én a szemem elől el sem veszem a gépet, ha muszáj visszanézni valamit csak nyomom középső újjal az első gombot és már nézem is EVF-ből egygombos belenagyítással, amíg ő próbál a tűző napon chimpelni a hátsó kijelzőn.
    Nem egyszer van, hogy ugyanazt a témát próbából meglőjük AF-C követéssel, nehogy azt hidd, hogy a Nikon csoda sport váza annyival többször találna. (XF50-140 vs Tamron70-200F2.8G2). Sorolhatnám de elálmosodtam. :B

    szerk. kiemelném: D500 low light képességeket kérek a T3-ba, mert azt irigylem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák