Új hozzászólás Aktív témák

  • aviator

    tag

    Sziasztok!

    Lenne néhány kérdésem, illetve a véleményetekre lennék kíváncsi:

    Nyáron összeraktam a következő konfigot kimondottan FSX-re: ASUS P8H67-M, Core i3 2120, 12Gb DDR3-1333 Mhz, ASUS Radeon HD6850 1Gb GDDR5. Meglepődve tapasztaltam, hogy ugyan elviselhető mértékben, de szaggat. Igaz megpakoltam ilyenekkel, hogy FSGLOBAL2010, HeathrowXtreme, AirbusX Rex overdrive. Nyilván nem minden maxon módban akarom futtatni, olvastam sokat erről, hogy melyik csúszkának hol kell állnia, megtweakeltem az fs9.cfg-t is van erre is valami program. Szép volt csak szaggatott. Az első ami érdekelne, hogy ezek szerint kevés neki ez a konfig? Mindamellett kérdem ezt, hogy játék közben még a legdurvább helyzetben sem megy a processzor kihasználtsága 20% fölé, ha a videókártyát megrántom egy kicsit attól jobb lesz de egy adott határon túl már az sem változtat rajta. A másik ami érdekelne, hogy ha beszereznék egy SSD-t az változtatna e valamit a helyzeten. Lehet hogy butaságnak hangzik arra gondoltam csak hogy onnan gyorsabban tudná olvasni az adatokat, a winchester ugyanis folyton dolgozik (világít a piros lámpa, nem villog) miközben megy a játék.

    Szoftveres részről olyanban szeretnék tanácsot kérni, hogy mit ajánlotok az FSGLOBAL2010 helyett ami hasonlót tud. Néztem most az ORBX-nek az új szerzeményét, ez még ki se jött, a GEX-nek szintén az nhanced újdonságát, ezek jók, csak kérdés, hogy tudják e ugyanazt mint az FSGLOBAL, illetve, hogy mennyire erőforrásigényesek hozzá képest, mert lehet, hogy ez volt a szaggatás oka. Ebben a részében nem nagyon vagyok otthon sajnos :S Ja és még annyi, hogy az Ultimate Terrain miben különbözik a fentiektől? Van e erre egyáltalán szükség?

    Boldog Új Évet mindenkinek!

    Üdv:
    Ádám

Új hozzászólás Aktív témák