Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Tibiajax #80814 üzenetére

    Valahol ironikus, hogy mekis menüvel a szádban elmélkedsz a mozik hitvány felhozataláról. :)
    Amúgy nem értem, mi bajod a könnyed, agyatlan kikapcsolódást nyújtó filmekkel. Tegnap néztük meg a 21 Jump Street-et, 1-2 hete az új Vakációt, szórakoztató volt mindkettő. Bár utóbbihoz hozzátenném, hogy inkább tekinthető poénos jelenetek sorának, mintsem komplett filmnek, mivel maguk az események csak jönnek sorban, és nem nagyon állnak össze egy filmmé.
    De a 21 Jump Street bejött, hétvégén sorra kerül a folytatás is a vizsgáim után, feltéve, ha nem lesz valami komló-maláta program szombaton. :) Vasárnap meg A visszatérő. Előtte meg adják a Gyalog galoppot, nagy a kísértés, kár, hogy a kettő között van egy Alvin és a mókusok. Bár... nemrég nyílt egy új görög étterem, lehet, hogy összekötöm a kellemest a haszontalannal. :)

    Hogy a Megjött apuci ellen is szóljak: rühellem Will Ferrell-t, bár a Jay és Néma Bob visszavágban bírtam a karakterét.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák