Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Viszlát #2600 üzenetére

    miről van szó?
    semmi ilyesmi.. csak igazából azok után, amiket pl. Te is írtál a filmről, felfokozott kiváncsisággal ültem be a filmre és vártam is egy félresikerült, vagy egy kommerszbe hajló valamit.. erre épp ellenkezőjét kaptam, persze h lehet benne keresni hibákat, pl amit sirpocok is írt, h hogyan került vissza wayne olyan hamar a börtönből, de miért kellene ilyennel foglalkozni egyáltalán, amikor ez alapvetően csak egy igen erőteljesen fantáziadús képregény -én szerintem- méltó vászonra vitele. megkaphatta Nolantól minden denevérember-rajongó mindazt, amire vágyhat, mindhárom részben. ki érdekelnek az esetleges apróbb dramaturgbakik, egy egy fikció. és az, h holmi 5pontoknál, meg átlagos akciófilmecskének valo leírásnál többet ér, abban is szenttül meg vagyok győződve
    tudod, amennyire Neked az bántja a szemed, ahogy és amit írtam másokról, akik negatívoskodtak, engem meg épp ez tud olyan hihetetlen módon irritálni, amikor van egy tényleg elismert mozi (imdb,rotten csak jelet már valamit), egy hálás közönség, akik kaptak végre egy igazán odabaszós batman-filmet méltó kezekből, mindig vannak, és lesznek is, akik csak lehúzzák, csak leszólják, á ez gagyi, ez középszerü, semmi érdekes nincs benne, nulla...ja és teli van hibával is
    nekem tényleg csak ez olyan kis frusztráló:)
    megértem én, h ők annyira nem estek hanyatt, de 5pontokat kb betlsippekre meg the rock-filmecskékre szokás adogatni, nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák