Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Tibiajax #2603 üzenetére

    Azt hiszed én úgy ültem be, hogy na akkor keressünk hibákat? :) Ugyanmár...

    megkaphatta Nolantól minden denevérember-rajongó mindazt, amire vágyhat, mindhárom részben

    Valahol itt a kulcs, minden cicomázás ellenére, mert én se Batman, se Nolan rajongó nem vagyok. A fikció kérdése meg a TDKR esetén azért érdekes, mivel igen, a sztori kitalált, nem megtörtént eseményeken alapul, de egyébként Nolan éppenhogy erőteljesen igyekezett realisztikus környezetbe helyezni az egész sztoriját. Ugyanazok a fizikai törvények uralkodnak, ugyanolyan emberek lakják, stb. Mellesleg én nem is hívom hibáknak az emlegetett dolgokat (és még sok más tipikus baromságot), mert ezek teljesen szokványosak az akciófilmekben, nincs benne semmi meglepő. Csak hát éppen emiatt nem is emelkedik ki a többi közül, akármekkora is a hype körülötte.

    A pontozást illetően nem tudom mi a szokás, a magam részéről magasról teszek az imdb-re. Ha meg azt feltételezed rólam, hogy csakazértis lepontozom jelleggel álltam a filmhez, akkor erre csak annyit tudok mondani, hogy gondold át újra...

    Mindegy, álmatlan éjszakáim azért nincsenek, mert páran lenéznek az értékelésem miatt, csak naivan úgy gondoltam, hogy felnőtt emberek között ilyesmire nincs szükség. Tévedtem, nagy ügy. :)

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák