Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz proci985 #152783 üzenetére

    2005 volt... nagyon rákészültem, hogy "oké, lesz előzenekarnak tankcsapda, majd jön a korn, akiknek az elmúlt évek alatt oda-vissza hallgattam vagy 100 soron az albumaikat" ...aztán az lett, hogy a tankcsapdától alig vártam valamit és k*rvajó hangulatot alapoztak... (főleg régi számokat játszottak, nem a hígabb újakat... 1-2 sört futott csak a büdzsé, még csak spicces sem voltam, de már énekeltem a tömeggel :D ) majd jött a korn és wtf? hogy szól ez? nemár... a tankcsapda idejön, letolnak egy marhajó koncertet, ráadnak, minden jól szól, stb... aztán jön a nagy korn amerikából és zörög, recseg, alig ismerem fel a számokat... 2-3 nóta után inkább hagytuk, mert ex-et a tcs hozta lázba, korn már nem érdekelte, én meg csalódtam... :U

    2 hete orfű-n voltunk, utolsó 2 napban kezdődött ott a toxic weekend... szombat estére exploited-del :DDD ...kár hogy csak későn láttam meg és aznap reggel utaztunk haza családostól, mert azt akár úgy is szívesen hallgattam volna kicsit élőben, hogy éjfélkor odagurulunk kocsival a közelbe :DDD előtte nap elmentünk megkeresni a helyi kürtőskalácsost és amíg várakoztunk, szemben volt egy ház, ahonnan jött ki 3-4 nagydarab széttetovált 50körüli punk... ránézésre kulturált embernek tűntek (taréj nélkül), de azért ott volt egyiküknél a kannásbor, másiknál meg kézben a sör... mondtam asszonynak, hogy "na, mennek a fesztiválra" :D "punks not dead"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák