Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Rain

    senior tag

    válasz itouchfan #5606 üzenetére

    A 100 fekvőtámasz programot a legtöbb ember félreértelmezi, sajnos a programban nincs megfelelően feltűntetve, hogy a program célja 100, vagy több

    teljesen szabályos fekvőtámasz lenyomása EGYBEN, MEGÁLLÁS,PIHENÉS NÉLKÜL, EGY LENDÜLETTEL. Már 1 mp pihenő sem megengedett.

    Tehát ez egésznek a lényege, hogy a programban feltűntetett ismétlésszámokat is egyben kell mindvégig megcsinálni, úgy, ahogy feljebb írtam. Enélkül értelmét veszíti a program. 100 fekvőtámaszt pihenőkkel bárki le tud szinte nyomni, aki fél évet edzett. Valakinek ennyi sem kell hozzá.

    A videóban én vagyok, a fekvőtámasz a tempó ellenére teljesen szabályos, egy kisebb versenyt sikerült megnyernem vele. A 100 fekvőtámasz programban is így kell csinálni a fekvőket, és a végén a 100, vagy több fekvőtámaszt is így kell lenyomni.

    [link]

    Ehhez még hozzátartozik, hogy sajnos az emberek 80%-a nincsen tisztában még a szabályos fekvőtámasz fogalmával sem, ez soknak tűnik, de így van, és én mindig csak azt tartom fekvőnek, amit látok is. :D

    "Nincs megállás"

Új hozzászólás Aktív témák