Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pickit3

    aktív tag

    Sziasztok újra!
    Szóval egy ideje nem fegyenc edzek (nem is tudom, talán 3éve már). Akkor sem voltam valami űber-killer erős állat, max 1x10 tudtam magam felhúzni. Kicsit motiváció veszett voltam, hogy nem fejlődtem olyan ütemben ahogy vártam és közbejött a műszakos munka is ami teljesen abbahagyatta velem. Nemrég az egyik barátommal beszélgettük, hogy bakker, fiatalok vagyunk, csináljunk valamit. Teniszezzünk. Az drága. Kajakozzunk. Kajakozáshoz hideg van, hát akkor menjünk kondi terembe, fegyenchez úgy is kell az erőlét. Beléptünk a terembe, én 183cm 85kg (pici pocak, úgy 81-82kg az optimális), ő szintén 183cm 54kg hááát nem erős csontozatú :D Egyébként a szegedi gym class-ban voltunk a plázánál. Nagyon kedvesek voltak bár személyi edzőt nem tudtak biztosítani, mert az összes elfoglalt volt. Viszont nem lett volna hátrány ugyanis nem tudtuk, hogy melyik gépet lehet/kell/ajánlott használni és valójában hogyan is kell. Szóval végigmentünk egy rakás gépen, "estünk-keltünk" rajtuk és próbáltunk edzést imitálni. Amit már nagyon nem tudtunk azt szívesen megmutatták a többiek szóval elszálltak az előítéleteim az edzőteremmel kapcsolatban. Jó élmény volt. Jövőre tekintve folytatni szeretném a fegyencet amihez gyűjtök egy kis erőlétet. Ha sikerül a 2x10 húzódzkodás akkor boldog ember vagyok. :)

Új hozzászólás Aktív témák