Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    Sokszor hallottam már, hogy a húzódzkodás az egyik legbiztonságosabb gyakorlat, szóval sikerült valami kivételeset összehoznom. :D Alakulgat a nyári formám, megy a diéta, megy az edzés, utóbbi annyira, hogy elkapott a hév, és rámentem megint az egykezes húzódzkodásra, ami régen, és a mostaninál kevesebb kilós testemmel menni szokott. Érdekes, de tudtam csinálni egyet, majd pihenés után megint egyet mindkét kézzel, de az utolsónál valami nagyon nem stimmelt, és azóta fáj a lapockám alatt; időnként hihetetlenül fáj, vigyázni kell, mihez hogyan érek, milyen szögből, már tudom, hogy leüléskor is vigyáznom kell. Olyan intenzív a fájdalom, hogy a légzést is visszafogja, a jobb tüdőmet "szorítja", ezért csak kicsiket lélegzek, amíg jobb nem lesz. Egy pozícióban maradva javul a dolog, csak fáj, de nem olyan, mintha jégcsákányt vernének a hátamba; járás közben is egészen elvan, még nem tapasztaltam ki e nem kért sérülés teljes lelkivilágát. Remélem, hamar el fog múlni! Tippre izom- vagy ínhúzódás ott, ahol bejelöltem az alábbi képen:
    Szóval csak óvatosan! Érdekes viszont, hogy simán kinyújtom előre a kezem fájdalom nélkül -vagy szinte 0 fájdalommal-, és szerintem menne a fekvenyomás is gond nélkül. De azért nem próbálom ki egy darabig. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák