Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    Na gyerekek :D megvolt első harmadik típusú találkozásom.

    Meg közben vettem egy Ship Kitet a Corvette-ra is, mert mért ne. Hát... nagyot csalódtam. Nem vettem korábban ship kiteket, ez volt nekem az első :B , de ezekután nem is fogok többet. Még ezért is refundot kértem, amit meg is adtak szinte azonnal. Hibás vagy hiányzó textúra, gagyibb grafika, enyhén, de eltérő színkódok, a kit kilóg a pajzsból (legalább vizuálisan megoldhatták volna), sőt, van olyan elem, amelyiknél annyira össze van kuszálódva a textúra, hogy nem tudod eldönteni, hogy ez most túlságosan belelóg a hajóba, vagy a hajó lóg ki belőle. Egyszerűen gagyi az egész. Tíz euróért... de mindegy mennyi euróért, mert ha jó lenne valószínű húszat sem sajnálnám érte, de komolyan, ezt a szintű igénytelenséget nem tudom hova tenni. Most már megértem a sok sírást a többi hajó ship kitjét illetően. Az már csak hab a tortán (ezt mondjuk talán nem is várnám el tőlük, de na, azért így lenne teljes), hogy a töltőképernyő, illetve egyéb szerkezeti képeket, mint pl. multicrew vagy HUD elemen szintúgy az alap hajótest jelenik meg. Ja! Kihagytam a meggyet a habon! A médium méretű fegyverek, különösen gimballed típusoknál konkrétan keresztül kell, hogy lőjenek a kit elemein. Én nem is értem... esküszöm olyan csalódás ez... mindegy. Nyomatom natúrban, mivel fix, hogy nem fixálnak ennyi problémát, főleg, hogy még a meglévőkön is megvannak ezek a gyerekbetegségek. Sosem hoznám fel a Star Citizent példának az Elite ellen, de most olyan szinten vagyok, hogy azért is megemlítem. Kidolgozottságban két külön világ a két játék, és nem a grafikára gondolok, mielőtt valaki betalál. A részletességre, az igényességre. Nem rég volt szerencsém bepillantani egy megtépázott Anaconda textúrájába. Kérlek szépen, ugyan azok a folyosók vannak benne, mint a Corvette oldalüvegén látható. A megtépázott Condán ráadásul ezek még ki is lógnak. Mellette egy gagyin textúrázott csőköteg, amire ránézve azt hinnéd akkora, mint egy hangfal zsinórja, de mivel közvetlen a folyosó mellett lóg ki, láthatod, hogy nem, ez akkora mint egy százéves fa törzse. Néha komolyan elgondolkodok azon, hogy mit terveznek részletekben, mi a cél, van-e már kész belső test, stb... És akkor látom a Formedine Rift kapcsán felfedezett kutatótáborok szép, hd minőségű részletességét, és reményt ad, aztán meglátom az egyetlen(!) hajón kidolgozott rongálódást, és gagyibbnál gagyibb "placeholder" textúrákkal találkozom. Komolyan csak az ad reményt az Elite részletgazdagságát illetően, hogy úgy fogom fel, mintha ez mind csak placeholder lenne, ami egyszer lecserélődik a Formedine Riftnél talált objektumok részletgazdag szintjére. Valaki nyugtasson meg, mert az ideg futkos bennem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák