Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz Rick3D #31725 üzenetére

    Őszintén nem gondoltam, hogy sértőnek hat a hozzászólásom, ez esetben elnézést, csupán a figyelmedet szerettem volna felhívni egy olyan dologra, ami miatt talán nem kezelnék oly hitelesnek az információt, amit Te valószínűleg időt és energiát áldozva összeírtál.

    Egyébként én úgy vettem észre, hogy ez a topik az egyik, ha nem a legérdekesebb, minden szempontból. Pedig jó párat követek itt a prohardveren (munkahelyi ártalom, hogy sok időm van olvasni). Ezen felül, úgy látom egyedül én kötöttem bele a review-odba, így tehát nem értem a topikra való ráförmedést. Persze jó eséllyel nem olvasod már ezt (bár ez majd később úgy is kiderül), de szívesen megjegyeztem volna még pár dolgot. Mindenesetre ez egy fórum ("Fórum szó jelentése, 2. Internet: Véleménynyilvánítás helye; olyan honlap, vagy honlapnak az a része, amelyen a látogatók saját véleményüket egy témával, cikkel kapcsolatban szabadon megírhatják, azzal kapcsolatban vitatkozhatnak."), azaz számíthattál némi kritikára a cikkedet illetően, ha már megosztottad. Viszont tudom, hogy Duvinak sem a legkedvesebb feladatai közé tartozik a békebíróskodás, így a további megjegyzéseimet megtartom magamnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák