Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Secundus #30418 üzenetére

    Őszintén szólva, durva volt az Engineersszel együtt jövő NPC hajók harci felkészültsége. Igaz előtte meg túl lagymatag volt, de mikor az Engineers után elmentem RESelni (heh, de jó szó :DDD ) csak pislogtam, hogy mi az isten van itt. Úgy szedtek le az FDL -ek pl, vagy pl a FED Assualt shipek, amiket előtte lazán legyaktam, hogy azt se tudtam hirtelen, hogy fiú vagyok e vagy lány, azonnal menekültem is, tudom, szégyen a futás de hasznos, ilyenkor pláne. Aztán most ugye Todd The Blaster McQuinn -hez le kellett adni a bejutáshoz 100.000 CR -nyi begyűjtött bountyt, a szomszédos Wolf 406 rendszer egyik High Int Res-jében töltöttem el néhány kellemes órát minden gond nélkül. (Ha jól emlékszem HasRes nincs ebben a rendszerben). Valamit tuti visszavettek az NPC-k harci képességeiből, mert az Engineers release -kor tutira keményebbek voltak. Jó, besegít egy HighRes -ben a hatóság az igaz, de voltam én az Engineers megjelenéskor HighRes -ben is és ott is vígan szedtek le az NPC-k, hiába volt ott a hatóság.

    Amúgy tegnap sikerült szerezni Modified Embedded Firmware-t, egyet, ami ugye 3-at jelent a gyakorlatban. Az a lista amit linkeltem a Frontier fórumról tényleg jó segítség, azokat a bolygókat fogom végig látogatni. Eleinte kicsit nehézkesen ment végig csinálni időn belül a Data Pointok szkennelését, nem is sikerült, bele kell jönni. De ha az megvan, gyorsan megy.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák