Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    totila - "nem mondod, hogy még tetkókat is lehet tenni a karakterre?"
    -
    Tetoválást nem lehet tenni a karakterünkre, azt a könnycseppet csak én rajzoltam a szeme alá, hogy veszélyesebbnek tűnjön a fickó(ha valaki nem tudná, ez állítólag a gyilkosok jele). Viszont ha mindenképp alvilági figurát akarunk faragni magunkból, akkor elláthatjuk orcánkat egy több helyre felpakolható ízléses heggel. :K
    -
    -
    Secundus + kiskuplung - Márpedig én az összes mod embedded fw-met küldikkel szereztem be, és becslésem szerint eddig legalább úgy kb 50-70 darabot használtam el belőle. Csak a Corvette-n 7 db MC van, és ugye sokszor nem sikerül elsőre a süti, plusz ezeket többször át is szabtam, mert nem lettek jók(a számokban megadott paraméterek néha köszönőviszonyban sincsenek a tényleges eredménnyel). Ráadásul az első fejlesztéseket még az engineer korai szakaszában csináltam, és akkoriban a legtöbb material-ból nem egy, hanem 2-3 db is kellett egy-egy tuninghoz.
    És még most is van kereken 20 db belőle
    -
    -
    to.ca - Én mindig mondtam, hogy a Clipper egyenértékű a T9-el, hát most tessék, itt van a császáriaknak az új birodalmi kentaur. :DD
    Ja, egyébként gratulálok a képhez :C
    -
    -
    Cooper911 - "A Dolphin-ra lehet luxus kabint rakni?"
    -
    Mindjárt nézem, de várni kell, mert valamit megint variáltak, és upgrade kell a bétához

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák