Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Cooper911 #30016 üzenetére

    Nem néztem, mert egy büszke Fed harcos nem szállít utasokat, hogy aztán hangos "jegyeket-bérleteket kérném ellenőrzés céljából felmutatni" kiáltásokkal kelljen járkálni közöttük(ráadásul ahhoz Braben bácsitól 15 fontért kellene megvennem a karszalagot a store-ban :D ), de ha addig nem válaszolják meg a kérdésed, akkor az éjjel megnézem, és referálok.

    Jut eszembe, ezt már régebben meg akartam kérdezni, nálatok is felszívódtak a mod embedded fw-s küldik? Én egy jó ideje már nem is figyeltem, mert régebben gyűjtöttem belőlük eleget, és még a fejlesztések után is maradt vagy 20, de az új karrieremben kellett volna egy rakás, és egy árva darabot sem találtam. Sokáig azt hittem, hogy azért nem, mert ahhoz kellenek a magasabb rangok(Én a 12. nap dangerous szintnél visszamentem az eredeti accountomba), de most puszta kíváncsiságból itt is elkezdtem keresni a küldik között, és így sincs sehol semmi. :F

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák