Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Cooper911 #26620 üzenetére

    Csak apró pontosítás: egy insta'-ban kell lenni hozzá, az kevés, hogy egy rendszerben. Az is szükséges, hogy mindannyian a normál űrben legyenek (azaz nem SC-ben). Legalábbis pár hónapja még így volt.

    Más: elmentem kicsi felfedezni (megjegyzem, kevés ennyire unalmas tevékenység létezik a világon :O - csak egy-egy fekete lyukon átrepülés dobja fel), de közben jött a béta, úgyhogy ott beültem a kedvenc FAS-omba, kicsit megtuningoltam (Drive+thermal res. SG+3 res. aug. SB+high charge cap. PD+1 large incend multi, 1 large corrosive multi, két overch. medium pulse - phasing/scramble effekt rajtuk, mind max. 1-es szinten - ennyire volt anyagom -, csak semmi buzulás) és benéztem egy HAZ RES-be. Kicsit elment a kedvem a játéktól. Most ez komoly, hogy egy Gunship gyalázása közben (kb. 20 másodperc a fenti fegyverzettel) a mellé társult Diamondback Scout vérnyúllal esetenként annyira meg tud harapdálni (2 pip a SYS-en), hogy a 4 fegyveremből 3 jobbára működésképtelen lesz? :F Engineers előtt simán legyaktam mondjuk egy konda+2 vulture triót úgy, hogy a pajzsom kb. fele megmaradt. Mi van itt? Mod-ok nélkül már tényleg halott lenne az ember a játékban? :((( Vagy én rontok el nagyon valamit?

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák