Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz orientcx #26213 üzenetére

    "és játszom az ED-t továbbra is úgy, mint szimulátort, és nem mint egy C64-es lövöldözős tucatprogit"

    Ez egy meglehetősen eltúlzott mondat, különösen, mivel ettől a nyomorult feature-től még nem váltik a program kevéssé szimulátorrá, C64 tucat lövöldévé még annyira sem.

    Valójában már jelenleg is bele lehetne kötni számos ponton az un. "HC szimulátor" voltába, csak nincs értelme mert a dolog lényege nem ez, hanem az, hogy megtalálják az egészséges egyensúlyt realitás és játszhatóság között! Abban is biztos vagyok, hogy lesznek gondok majd élesben, de az Engineers-el is voltak, nem is kicsik, de így fejlődik a játék. Sajnos ez egy ilyen műfaj, amit mondjuk én tiszta szívemből utálok, jobb szerettem azokat az időket amikor egy játékot akkor adtak ki ha már készen volt, nem pedig félkészen (mint pont az Elite-t is sajnos). De most ez van, ezt kell szeretni.
    Maradjunk annyiban, hogy az Elite jelenleg sem HC szimulátor, úgyhogy azon már semmi nem fog múlni, hogy odarepül egy hajó vagy sem, ráadásul ahogy írtad is, nem lesz kötelező használni, szóval no para!

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák