Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Vesa #26218 üzenetére

    Pl ott lehet belekötni a szimulátor mivoltába, hogy a fiktív jövőben repkedünk képzeletbeli űrhajókkal. Ez még mindig csak egy mmo, jobbféle fizikával megáldva és óriási kiaknázhatatlan sandbox-al. De szimulátornak hívni igencsak erős...

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • orientcx

    őstag

    válasz Vesa #26218 üzenetére

    Természetesen a szimulátor megnevezést nem kell szó szerint venni, ez csak annyit takar, hogy nem olyan bárgyú acade(mint amilyen pl a CQC, nem véletlenül van a státusz panelemen ebben a rubrikában egy orbitális "0") :K
    A valóságban nyilván sok mindent nem hogy megcsinálni, de egyáltalán túlélni sem lehetne(pl SC-ben ide-oda cikázni, mert a G terhelés miatt csak azért nem kenődnénk fel a szélvédőre, mert a szélvédő már rég darabokra hullott volna a hajóval együtt, vagy egy aszti mező sem ilyen, legfeljebb egy kozmikus ütközés következtében frissen szétesett hold maradványai képeznének ilyen sűrű anyagmennyiséget, stb)
    De bizonyos fizikai törvényeken át kell lépni a játszhatóság kedvéért, mégsem utazhatunk fénysebesség közeli tempóban kb 5 évig, hogy egyáltalán csak az Alfa Centauri-hoz eljuthassunk. Viszont a hajószállítás semmiképp nem tartozik ebbe a kategóriába, azt minden további nélkül lehet abszolválni enélkül a téboly nélkül is, mint ahogy eddig. Ha valaki haladni akar, akkor tessék udvarolni kicsit Elvira néninek egy szép kövér FSD tuningért. :K Jó, jó, nem rajzolták éppen Palvin Barbarának, de a sikerért meg kell dolgozni. :K Tessék felmarkolni egy karton lavian brandyt(arra később amúgy is szükség lesz), és menni fog! ;)
    Már tényleg csak azt várom, hogy mikor tűnnek fel a C64-ből importált mutáns tevék a HazRES-ben pusztán azért, mert ettől újabb két potenciális vásárló hasi-tasiján nyílik szét a cipzár. :U
    -
    "a dolog lényege az, hogy megtalálják az egészséges egyensúlyt realitás és játszhatóság között!"
    -
    Maximálisan egyetértek. Csak nekem ebbe a kategóriába valahogy nem fér bele a csettintésre megérkező, 3D nyomtatóval készült csodahajó. :N
    -
    "jobb szerettem azokat az időket amikor egy játékot akkor adtak ki ha már készen volt, nem pedig félkészen (mint pont az Elite-t is sajnos)"
    -
    Szerintem ezzel a szisztémával minden rendben van. Az ED-t a megjelenés első percétől gyűröm, és attól az első perctől játszható volt, azt már akkor nyugodtan lehetett minősíteni egy komplett játéknak. A frissítések meg mindig hoznak egy újabb lendületet. Fél(negyed)kész, és mégis kiadott játék a SC, :K az ED nem ilyen. :N
    -
    "úgyhogy azon már semmi nem fog múlni, hogy odarepül egy hajó vagy sem, ráadásul ahogy írtad is, nem lesz kötelező használni, szóval no para!"
    -
    Semmin nem fog múlni semmi, végül is a frissem nyomtatott hajókon sem, és a mutáns tevéken sem fog már múlni semmi, legfeljebb aki nem akar, az majd nem néz oda :D
    (mindenesetre nyugtatnod nem kell, én valóban játszom tovább a magam játékát, ki ki rontsa el a sajátját úgy, ahogy akarja)
    -
    -
    Döglött Róka - [/B]"Ez még mindig csak egy mmo, jobbféle fizikával megáldva. De szimulátornak hívni igencsak erős"
    -
    Éppen ezért nem kéne rongálni azt a "jobbféle" fizikát printereken gyártott teleportálódó hajókkal. Szerintem. :N

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák