Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz rbalint88 #1518 üzenetére

    nem olvastam vegig, semmi
    @Rolly:
    Most irjam vissza? :)
    Ampera (2012-13, boven olcsobb) 35-50 km telen peldanytol fuggoen, az mar varosban tenyleg elektromos hasznalat.
    Pakolasa: ami mind3 iranyban kiterjedt azt az ionba elobb berakom (hatso ulesek lehajtasaval persze), mint abba, mert a lapos hatso ablak miatt elegge limitalt, es a hatso ulesek kozott meg olyan elvalasztas van, hogy oda kutya nem fer, max. hatulra, ha nem tul magas.
    Android/IOS kapcsolat nincs, keyless van (talan felszereltsegfuggo), ulesfutes van, kormanyfutest nem remlik hogy lattam volna, (es a koveto tempomat _sem_ igaz amit sokszor irnak, csak rafutasjelzes van). Nyilvan nem a garis kategoria, nem is azert akartam irni, hanem a 15 km vs. 25 minimum vs. elerheto valosag (nem tudok phev-t ami ezt erdemben tulszarnyalna). Kategoriaja a Mitsubishi Outlander, az oriasi (nalunk azert esett ki), de jellemzoen 30-35km egy toltesre a max., ha az is jellemzoen eleg, az esetleg jobb alternativa lehet nemgaris phev-bol, csak annak nem tudom a felszereltsegi lehetoseget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák