Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Jorus #11022 üzenetére

    Ezt nem tudom, én mindig light armorral toltam. Az előző kifejlett karival Leanával meg már nem is igen kellett semmi, csak simán blue velvet ruha, ha nagyon forró volt a talaj toltam egy ayleid aegist. A mostaninál meg asszem rossz irányba kezdtem fejlődni, kevés a fatigue, alacsony az agility. Ahhoz képest meg hogy valódi ayleid, hát főképp szégyenkezhet a 11-15 között tobzódó mysticism/illusion/conjuration tudományával, még a brumai ajánlást se tudtam összeszedni, mert nem érti a Minor Latch Cracket:D

    Erről jut eszembe, most volt a hotfilesek közt Nexuson egy mod, ami érdekes lehet az egyetemi pályafutás teljesitéséhez, a Guild Advancement, amivel elvileg valószerübb, vagyis gondolom nehezebb lesz az élretörni. Érdekesen hangzik, de írja hogy bár megkezdett MG karriernél is felrakható, de "The guild advancement system will mainly be useful to new characters who haven't yet started the guild quest lines.
    Adding to existing save games may have mixed results, especially if you are far advanced in the quest lines."
    . Szerintem megpróbálom aztán meglássuk.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák