Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Andie #18868 üzenetére

    hehe :DDD azért nézd meg, mi van a földön: 2 brimstone, ivory-nak meg cindercoat-nak álcázva...

    nálam is nagyon ingadozó, hogy mikor mennyi esik... így plvl90 felett is volt, hogy egy nyugis körben (a3/1óra/30milla) esett 2 set meg 3-4 legend, aztán máskor meg úgy léptem egy teljes szintet, hogy 1 rohadt legend nem volt (ez pedig vagy 8 kör)

    vasárnap úgy nyomtam, hogy húzogattam papíron a strigulákat: kör/legend/set/key a3-ban és átlag 1-2legend/set megvan körönként, de vannak jobbak és rosszabbak is...

    blizzardtól erre az ingadozó legendmennyiségre ezt a képet linkelték valamelyik fórumban és a randommal magyarázták az egészet: :DDD

    ui: unid sajnos nem lehet eladni, pedig pár itemnél (ageless might, tormentor, wormwood, stb) azt a 4 másodpercet is sajnálom rá az életemből :D

    ui2: még 1.0.5 után nemsokkal csomó legendet megtartottunk unidben, aztán kellő mennyiség után haver kidobálta a faluban a waypont köré és las vegas-t csinált tristramból :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák