Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Petyyyyy #99395 üzenetére

    ja még én fizessek azért hogy ne kelljen itt nézni mások szellemi nyomorát :D

    annyit azért nem ront az életminőségemen, csak finoman próbáltam jelezni, hogy ezt talán nem itt kellene.

    sehol nem kellene egyébként ez még otthon a négy fal között is gáz, fórumra felhányni meg szánalmas, de értem persze hogy van a szellemi magánynak az a szintje ahol már muszáj böfögni, a cirkuszra meg mindig van vevő. de szerintem ha már mindenki kellemesen lehülyézte a furijankót, akkor talán át lehetne ezt tolni valami szaktopicba is, vagy még inkább nyitni neki egy blogot ahol szűk körben úgy lehet nevelgetni a szellemi lábszagot ahogy jólesik.

    hogy konstruktív is legyek, jó lenne segíteni szilinek, én is próbáltam más is próbálta, ha ennek a sztorinak lenne esélye bármilyen pozitív kimenetelre, akkor nem szólnék egy szót sem, de az olvtársról láthatóan lepereg minden értelmes tanács amihez a kisujját meg kellene mozdítani legalább, inkább marad a langyos lében és néha feljön ide sajnáltatni magát meg attention-whore-kedni. ez az amit szerintem nem kellene, nincs értelme. akkor meg minek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák