Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz zenit73 #102358 üzenetére

    Mást nem lehet tenni, mint várni amíg min. 2-3-4 alverzió kijön. Az iPhone-nál is van hasonló sztori, hogy vadiúj 13-as készülék ami ugye 15.0 szoftverrel érkezett és panaszkodás bugokról, nyári WWDC beharangozott funkciók hiányoznak stb. aki még 14.8-on volt az várhatott békében, én is vártam 15.2-ig. Az a rossz ezzel, hogy gyakran új user találkozik a 15.0 új bugokkal első benyomásként és hát 14-et nem lehet visszarakni új készülékre.

    Amúgy aki egy vagyonért vett októberben Windows 11 laptopot, ott is van szívás ugyanúgy. Új szoftver átka. Egyszerűen a cégek nem tudják tartani a tempót és halogatás, félkészen kiadott szoftverek. Mac-nél legalább van szándék és tapasztalat arra, hogy pár hónap múlva valamelyik alverzióval kiforrja magát a rendszer, a Windows 10 csak örökös várakozás volt, és most a 11 megint egy lépés előre, kettő hátra tempóban halad. Mindenhol ezt látom a tech cégeknél ígérnek, bejelentenek aztán halogatnak, lapítanak, visszatáncolnak. (Spotify nem lett hifi, Tesla évekkel ezelőtt bemutatott autókkal adós az összes cégről lehet példákat sorolni) Kb. erre mondott régen Steve Jobs valami olyasmit, hogy a marketingesek túl nagy hatalma a mérnökök felett.

    Ear001: egyetértek, ár-érték arány és legkevesebb szívás alapon szerintem Apple vezet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák