Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    Megérkezett hozzám a Kingston N3 telefon.

    Első tapasztalatok:
    Németországi warehouse-ból múlt hét szerdán rendeltem, ma reggel hozta a futár
    Gyári tartozékok:
    Telefon szép dobozban 1 akkuval (100%, hogy max 2000-2000 mAh)
    Flip tok extra hátlappal (semmit nem ér kb. nincs rajta "záró mágnes", ki sem próbáltam.). Amúgy anyaga egész kellemes
    Töltő
    OTG kábel
    képernyővédő fólia
    Átlátszó szilikon tok (jól passzol)

    A telefonról:
    Összeszerelés és anyaghasználat:
    Nagyon nagy jó minőség, meg is lepődtem. iNew V3-at és Jiayu G3-at cseréltem, mindkettőnél jobbnak tűnik az anyagminőség. Szép kidolgozás, pontos illesztések, nem recseg, nem ropog. 5/5

    Képernyő:
    Nagyon szép és éles képe van. Fényereje nem túl egetrengető, szobában 50%-on oké, nyáron, odakinn biztos, hogy nem lesz elég fényes. Pixelhiba, kockásodás nincs. 4/5

    Hardware:
    Leírásnak látszólag megfelel, gördülékeny, gyors, jobb, mint amire számítottam a SOC alapján 5/5
    WIFI elég jó (kb. pont ugyan olyan, mint a G3-ban). 4/5
    GPS MTK chipsethez képest jó, 11 műhöldat fixált az udvaron kb 15 mp alatt. Szobában nem tudott fixálni. 4/5
    Hangszóró hangja meglepően jó, talán a legjobb amit eddig telefontól hallottam! Hangos és tiszta! 5/5
    Kamera első próbára átlagos, nem szuperjó de telefonba elmegy, félhomályban is éles képet csinál. Videót még nem próbáltam. Később dobok pár fotót.
    Ujjlenyomat olvasó nehezen tanulja meg az ujjlenyomatot, viszont használat közben jól felismeri, nem enged be más ujjal vagy más személyt. 5/5

    Első ránézésre elég jónak tűnik, akkuidőről és fényképezőről illetve több használat után még teszek majd fel infót.

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák