Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Wolfskin #95333 üzenetére

    Figyelem a problémádat és hidd el, maximálisan megértem. Sztem ezt a telót szoftveresen elk..ták. Nem kicsit, hanem nagyon. Persze, ki lehetne javítani, de nem Android SDK -val fejlesztett szoftverekkel. Ennél mélyebben kell belemászni a lelkébe. Ezt vagy megteszed magad (néhány szakma megtanulásával), vagy kifizeted annak, aki ezt meg tudja csinálni. De biztos vagyok benne, hogy többe kerülne, mint a teló. Esetleg lehet olyan mákod, hogy olyan teló, ami jó közösségi háttérrel rendelkezik. Ekkor van arra esélyed, hogy olyan is beleszaladt ezekbe a hibákba, aki rendelkezik a kellő tudással a kijavításhoz. Különben inkább könyveld el bebukottnak az ügyet! Minél hamarabb leszel túl rajta lelkileg, annál jobb. Persze álmodozni szabad. A kínai miniPC -k komplett bughalmazok. N+1 -szer játszódott le a fejemben, ahogy megjelenek a fejlesztőnél egy kütyüvel, meg a listával. Leül egy asztalhoz, én mögé állok és mutatja a monitorhoz kapcsolt eszközön, hogy mit, hogyan kellett volna csinálnom. Majd, amikor neki sem sikerül, akkor én hátulról olyan tockost adok neki, hogy menten kifejeli a monitort. Ekkor belép három ember. Egy monitort cserél, egy ápolónő helyreteszi a fejlesztő arcberendezését, egy különösen csinos ápolónő pedig engem. Aztán áttérünk a hibalista következő pontjára és.....
    De sajnos, ez csak egy álom. :)

Új hozzászólás Aktív témák