Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Urak! Megint megy a vergődés a gps így-meg-úgy! A fikázó ÚRIEMBER gondolt már arra(?), hogy az a program(ok) és annak a térképe amit felrakott az egyszerűen sz@r????? Nekem a célhardver ugyanezt csinálja az utolsó frissítés óta! Biztosan MTK hiba! :DDD Ez biztosan csak az "ördögök" ;] ;] ;] műve meg a véletlen egybeesés ugye? Az a tény, hogy kb 5 különböző verziót próbáltam ki mire egyáltalán látott holdat!(cubot one) de ez biztosan nem a telefon hibája mivel a gps teszt meg ment normálisan! Mert amit legutóljára felraktam azzal mindegyik telefon tökéletesen működik! Csináltam "dual" tesztet úgy, hogy mind a kettő a célhardver és a teló is üzemelt! Mivel a kocsiban nincs tartó ezért bevágtam a km óra elé a telefont és láss csodát sokszor előbb mutatta az utat és ez nem rakott az út mellé mint a célhardver! Tehát nem elég felbarkácsolni a telefonra "valamilyen" GPS programot utána meg a telefont fikázni a saját hozzáértésünk hiánya miatt! Ezt sem vitaindítónak szántam. De ha nem szólt volna az "okoska" akkor bölcsebb lett volna! Nekem ezzel a hozzá nem értését fitogtatta. :K

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák