Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz gipsztigris #79555 üzenetére

    Szia! Nincs rendben és nem indulat keltés amit írok. Pont az ilyen gyenge és vérlázító magyarázkodás miatt is háborodik fel sok ember! Idézem "Tehát az, hogy egy neked netto 24k-ba kerülő G2F náluk 37k, nem jelent túl nagy extra bevételt..." de nem először halottam és nem csak tőle! Egy telefonnál milyen az ideális vevő a dilernek? Felvázolom:
    van pénze
    nem háborodik fel a háromszoros áron sem
    csendes,
    befogja a pofáját akkor is ha igaza van
    nem viszi vissza a szar készüléket
    szó nélkül visszamegy a boltba és vesz egy másikat ha lehet még drágábban
    ha elviszi és az sem működik akkor jön az előző opció
    mindig kp-ban fizet és értelmezi az ajtóra kiírt "kapugarancia" feliratot :K
    Nos a felső idézet valahol és a te nem kell venni döntésednek is köze van hozzá!
    Nem minden ember egyforma gondolkodású nagyon sok embert lehet egy kis "mákpettingel" bevinni
    a pénztárcacsődbe. Pontosan ezért lenne jó ha ez a fórum mentes lenne az ilyen típusú ajánlatoktól meg
    ötletelésektől. Pár hete megpróbáltam itt a tisztelt fórumozókat erre megkérni de süket szemekre találtam
    mert senki nem volt hajlandó belemenni és az amúgy nem megengedhető hirdetések azóta is virítanak. Az valahol jellemzi is a fórumot.................

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák