Új hozzászólás Aktív témák

  • stmiklosi

    tag

    válasz wwenigma #74025 üzenetére

    Szevasz!
    Idéznéd, ahol azt mondtam, hogy nincs?
    Ezt írtam, és azért az idézőjelek sem véletlenek, vagy mire gondolsz?
    "A touch panel a technológiából adódóan a szélein mindig "hibás", ott gyengül a "térerő".
    Nem mondtam, hogy ezzel a panellel a készülékek használhatatlanok, csupám azt, és ez alól sem az Iphon, sem más nem tudja kivonni magát, hogy ez ennek a technológiának (az olykor észre sem vehető, de objektíven mérhető) korlátja, tulajdonsága.
    Javasolni nem szeretek, mert másnak, más a fontos. Amit én nem tartok hibának, adott készülék tulajdonságait figyelembevéve, másnak nem elfogadható.
    Példának: az öreg 2 Mpixeles HP fényképezőm különb képet készít, mint bármelyik telefon. A megapixelek meg alig számítanak, pedig sokan lovagolnak rajta. (Nem nyomdai feldolgozásra szánt anyagoknál.) Ami számít: a bejutó fénymennyiség és a feldolgozó szoftver.
    A másik: sose lesz egy telefonban olyan képességú GPS vevő, mint a megint sok éves, mondhatni Noname (Hannspree) GPS készülékem.
    Nem is várom egy telefontól ezeket a képességeket, bár mindkét funkcióra használható, annak általam elfogadott korlátaival.
    Üdv: StMiklos

    [ Szerkesztve ]

    Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

Új hozzászólás Aktív témák