Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    Tisztelt Uraim! Egy gondolat ha megengeditek. Ez a mobil-őrület folyamatosan hullámzik ahogy észrevettem gondolom más is. Először technikai fejletlenség miatt voltak féltégla nagyságúak a telefonok. Azután e "fejlettséget" bizonyítandó egyre kisebbek. Amíg ugye az evoluciós korlátokba nem ütköztek. Mert ugye az emberek keze akkora amekkora :P Most meg a visszafejlődési ágon vagyunk megint azaz megint nőnek a méretek (persze van ahol ez számít :P ) de ha ez így folytatódik akkor a diákoknak nem hátitáskát kell venni hanem háti mobiltartót :DD Persze tudom sokan szeretnek kompenzálni mint az autóknál is :B . De arra leszek kíváncsi mikor jönnek a flexibilis kijelzőjű telefonok elérhető áron. Arra kíváncsi leszek. Egy olyat pl eltudnák képzelni ami ha telefonálok akkor simán összetekerve is műxik ;) a netezéshez vagy egyéb vizuális mutatványhoz meg egyszerűen kitekerni és kész. Most ért bele az ujjam és felébredtem............. ;] Az én részemről addig a plafon az 5" de az a legvége és már ahhoz is kell a bő nadrág :DD mert nem fér el két dudás egy nadrágban :B

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák