Új hozzászólás Aktív témák

  • CSAVI38

    tag

    válasz sanyee75 #62127 üzenetére

    Há nem tudom mikor jelenik meg, mert elég sok cikk vár előtte. Egyébként pont egy thl100 is

    De nagyjából az van a mit már többen leírtak:
    Pozitív:
    -nagyon jó kijelző, nagyon jó fényerővel (szinte csak minimumom használom), automata fényerő beállítás jól működik
    -teljesen magyar alapból(eddig egy menüben volt angol, illetve zenelejátszóban magyar ékezetes betűk helyett kínai van a számok címében)
    -Normál telefonáláskor kiváló a hang és a mikrofon is
    -Gyári ui jól néz ki, bazi gyors, de vannak hiányosságai (pl némely programban fekete háttér előtt sötétszürke betűkkel jeleníti meg a dolgokat, ami ugye olvashatatlan, elfelejti az 1x1 kirakott widgetteket újraindítás vagy más program installálása után.
    -Fényképezőgép gyors, van led, makróban jó képeket csinál
    az egész gép nagyon gyors alapból , játékban, mindenhol
    -jól össze van rakva, ne recseg, nem ropog
    -van értesítés led
    -Wifi nagyon jó és erős
    -Bluetotth nagyon jó
    -GPS szuperül müködik.
    - működik a gesture vezérlés

    negatív:
    -akksi szerintem kevés, normál használat mellet max. 1 nap. Alvó módban és telefonáláskor szinte semmit nem fogyaszt, de a mobilnetes böngészés, játék és furamód sok fényképezés esetén behorpad az akku az erőlködéstől.
    -fényképezővel alapabeállításnál a szokásos kínai minőséget hozza, állítgatással még úgyahogy lehet jó képeket csinálni
    -videó még gagyibb, szerintem túlságosan mossa a képet és a hang szinte nulla (állítólag ez szoftveres hiba és talán javítja következő ROM-ban)
    -szintén a mikrofon hiba miatt kihangosított telefonáláskor is csak kb 3 cm-ről müködik, mert azon kívül nem hall a másik
    -nem megy a mostani ROM-ban ablack sreen vezérlés

    Ha javítják ők vagy valamelyik ROM mester a szoftveres gondokat, akkor teljesen istenkirály telefon lesz, így csak simán király:)

Új hozzászólás Aktív témák