Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    Na én is belekóstoltam a 6592 prociba,de nagyobb a füstje mint a lángja. ZP998 volt a telefon,de elég sok hibával jön gyárilag,pedig két update már van hozzá. Amit a honlapon írnak extra dolgok(betűt rajzolva feléled és elindítja a progit,mikrofon zajszűrés szögekből,meg érzékenység állítás,kamera videófelvételnél használhatatlanul pocsék,halk hangot rögzít).Teljesítményben kb. hasonló mint a 810-esem egy jó hkphone rom-mal.Próbáltam az összes fellelhető romot vele,a hkphone revo max8(mivel ugyanaz a kettő) gyári romja bizonyult a leghasználhatóbbnak. Minőségre viszont nagyon pipec telefon,a kijelzője gyönyörű,hatalmas fényerővel,a két egymás mellett levő hangszóróból szó szerint ordít a hang,ha akarjuk,kint az utcán fél hangerővel hallottam csörögni a zsebemben. Egyedül az üzemidejében kételkedek kicsit mert ebben 2400-es akksi van,a 810-ben 2000-es,de a 998 szerintem 60%-át ha tudja a 810-nek
    Látványosan merül pedig nincs akku hibája,hanem a nagy fényerejű kijelző,meg a proci,ami azért fűt rendesen,ha nem is éri el a Qualcomm-ok hőjét,megközelíti. Ami + még,hogy működik az auto fényerő!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák