Új hozzászólás Aktív témák

  • smkb

    őstag

    válasz Sanyesz. #58752 üzenetére

    Vagyis akkor rossz... az, hogy ennyire készülék függő egy típus az pont azt jelzi, hogy rossz. Jóember megveszi, és nagy esélye van rá, hogy egy vacakot kap. Akkor most ne alkosson róla rossz véleményt, csak mert van olyan aki meg kifogott egy jót? Nekem is volt G2S-em, szép volt, csak épp a gps a hulladék szintet érte benne, az égvilágon semmivel nem lehetett tartósan használhatóvá tenni, a kamerája pocsék volt, pont mint az összes Jiayunak, az érintésérzékelése meg nekem kicsit nagyon késleltettnek tűnt, akkuidőben sem hozta azt, amit elvileg a 2200mah-os akksival kellett volna (valószínűleg nem volt az sosem 2200, mert a V987 akksija nem 15%-al nagyobb fizikai mértre sem, ráadásul a jóval nagyobb kijelző ellenére, simán bírja a 2 napot folyamatos 3g kapcsolattal). Mai napig nem értem, hogy pl a G4-et miért vette bárki ennyire túlárazottan 250$ körül, mikor a gps/kamera pont ugyanazt a szintet ütötte meg, mint egy G2S-ben. A ZTE V987 sokkal de sokkal jobb telefon volt ugyanannyiért, mint egy G4.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák