Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz bendi806 #51172 üzenetére

    Azok alapján, hogy a factory mode-ba be tudsz lépni, biztosan helyre lehet hozni a telefont.
    Mentés nélkül ne állj neki. Lehet, hogy túllihegem a dolgot, de szerintem nem. Olyanokat írhat felül egy ismeretlen rom, ami a jelenlegi fél-működőben még jó. Ha pedig véletlenül is balul üt ki valami, és nincs gyári mentésed, akkor levélnehezékké válhat a telefonod.
    Csak olyan ROM-ot szabad feltenni, ami kifejezetten a telefonodhoz készült. Pontos termékleírással, stb. Illetve arról is érdemes tájékozódni, hogy az a rom másnak működik-e.
    Továbbá fontos, hogy hogyan kell feltenni azt a ROM-ot, amihez hozzájutottál.
    CWM-ből, vagy flashtool-lal.
    Tehát ha CWM-ből, akkor először CWM-et kell rá hegeszteni. Ahhoz kelleni fog a scatter file.
    Ha flashtool-os ROM-ról van szó, akkor meg úgyis mellékelnek hozzá scatter-t.

    Nem győzöm elégszer hangsúlyozni mindenkinek, (és nem azért csináltam a leírásokat, hogy a szerveren foglalják a helyet ;) ), hogy beavatkozás előtt MENTÉS.

    Saját pédám, hogy ma reggel egy komplett falshtool-os mentést - némi átalakítás után - visszaraktam a telefonomra.

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák