Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz gps76 #33535 üzenetére

    Nem azt mondtam hogy kitaláltad. Csak egy nálad előforduló hibát ne bélyegezzünk már egy sorozat minden példányánál előforduló hardveres hibának...
    A közelség érzékelő nálam tökéletesen működik, kb 1-2 cm távolságról lekapcsolja a képernyőt.
    Dupla kattintás is mindig működik. Mobileuncle tools-ban a multitouch testnél a koordináták nekem is ugrálnak, de csak 1 pixelt, ami simán belefér az emberi ujj remegésének. Délután kipróbálom egy másik telónál is ugyanúgy megvan-e az 1 pixel ugrálás. De a dupla kattintás hiba tuti hogy nem 1 pixelen múlik, ember nincs a talpán aki egy hd felbontású képen 2x egymás után ugyanazt a pixelt nyomja le.. :DDD
    Fényérzékelőre meg csak a régi romoknál kell külön progit használni, az újabb romokban ez már javítva lett. Ráadásul a fényérzékelőt is program vezérli, szerintem oly mindegy hogy a gyári telepített app, vagy általad telepített app vezérli..A saját telepítésűt ráadául még jobban fel lehet paraméterezni...
    Elhiszem hogy nálad voltak hibák, de én nem látom olyan sötéten a helyzetet ennél a telefontípusnál. A mai napig megelégedéssel használom, bár ha most vennék telót valószínüleg egy könyebb telót vennék, engem kicsit zavar a súlya. Megszoktam már, de amikor kezembe veszek egy másik telót ott érezni a különbséget.. De a súlyon kívül más problémám nekem nincs a telóval, és így meg is marad sokáig még ez a készülék..
    Persze elismerem, lehetnek gondok a telóval. Van akinek 3g problémája van, van akinek gps, sok ilyesmit olvasok máshol. De ezek nem sorozathibák, mivel nem mindenkinél ugyanaz a hiba jön elő.

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák