Új hozzászólás Aktív témák

  • raulicio

    senior tag

    válasz V1d0N #29536 üzenetére

    röviden jó féle! :)

    a minidealtől rootolva jön, google play van, az összes többi google alklmazást le lehet tölteni a play storeból.
    A kijelző nagyon szép bár ezt nem csoda mert a 4,5'-ra elég jó a HD felbontás, ips panel.

    Kb 5 kínai app volt rajta de ezek közül 4 simán törölhető minden bűvészkedés nélkül. A gyári rom 4.2.1 szépen, akadás mentesen fut.

    A tévhittel ellentétben a 3G: 900/2100 Mhz

    Amin meglepődtem, hogy elég jól szól normális fülhallgatóval, bár én nem vagyok nagyon vájtfülű. Mondjuk egy beats audiot lehet ráteszek még :)

    Az összeszerelés minősége kifogástalan. Nem nyekereg nyomkodásra sem. Bár a készüléken körbefutó ezüst sáv nem fém, de a lényeg, hogy jól néz ki. Összességében élőben sokkal jobban néz ki, mint a képeken. A hátlap valahol félúton van a fényes és a matt között, de ez nem gyűjti az ujjlenyomatokat ellentétben az kijelzővel.

    Küldtek hozzá 2 db gyári fóliát. Sajnos azt nem tudom megállapítani,hogy gorillaglass vagy sem, bár elvileg annak kellene lennie.

    GPS-t még nem teszteltem.

    Real racing 3-al próbáltam, annyit mondhatok, hogy élvezhetően fut rajta, kb mint a One S-emen.

    Akkuidőről nem tudok még nyilatkozni, mert még fel sem töltöttem maxra.

    Összességében nagyyon nem bántam meg.

    Ha valakinek konkrét kérdése van, szívesen válaszolok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák