Új hozzászólás Aktív témák

  • mrkatona

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy ha lehetséges kerüljétek el az antelife-ot, mert megbízhatatlanok...
    És akkor még nagyon finoman fogalmaztam. :(
    Nálam abszolút feketelistás.
    Rossz telefont küldtek nekem, amit szépen megírtak, hogy nyugodtan küldjem vissza nekik és kifizetik még a postaköltséget is és visszaadják a pénzemet, vagy küldenek helyette egy másikat.
    Én gondosan becsomagoltam szépen visszaküldtem nekik (2 napra rá, hogy megérkezett), EMS gyorspostával (6990 Huf) és azóta arra sem hajlandóak, hogy reagáljanak a leveleimre.
    Azóta eltelt több mint 2 hét, hogy a tracking number alapján látom, hogy sikeresen a címzett átvette a csomagomat és azóta vissza sem írnak.
    Még jó hogy a 45 napon belül voltam és disputot indítottam a paypalon, ahol válaszoltak, hogy várjak még biztos a postán van, hitegettek, húzták az időmet, semmibe vették a vissza irányú nyomkövetésemet, stb.
    Persze amíg vásárlás előtt vagy nagyon kedvesek és normálisak, aztán ha garis problémád van szépen ejtenek.
    Most nagyon dühös vagyok rájuk, mert 51 ezerbe fáj idáig a sztorim velük és se pénz, se telefon.... :(
    Még jó hogy a paypal véd az ilyen magatartású eladókkal szemben, remélem hamarosan lezárul az ügyem és legalább a vételárat visszakapom, ha már a postaköltséget bukom is.
    A telefont február végén rendeltem, star b92m típusról van szó.
    Remélem hasznos volt számotokra az információ és tanultok ti is az esetből.

Új hozzászólás Aktív témák