Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozo33

    csendes tag

    Sziasztok! Csütörtökön jött meg a g2h. Mivel nekem ez az első okostelefonom, így nagyon nem tudok mit összehasonlítani, de hát na műxik rendesen és még faszán is néz ki, kell ennél több? :DDD (na jó nagyon takony narancssárga lett a tokja, az egy kicsit rontja az összképet, de ingyen volt hozzá szóval nem panaszkodom) Szóval én tökre elégedett vagyok vele, bátran ajánlom a jiayu-t meg a minideal-t is.
    Lenne egy-két kérdésem.1. Amikor áll egy-két órát a telefon és megnyitom a menüt, akkor olyan mintha kicsit megakadna az android rendszer (1 másodperc se szokott lenni, de azért csak észre veszi az ember, utána megy minden rendesen). Engem nem zavar, de ez most előjele vminek és később rosszabb lesz vagy csak ennyi marad az egész? 2. Ugye van alul egy "fizikai" gomb benne, ami mintha kicsit "kotyogna" benne. Ez megszokott h nem tök mereven van benne a gomb vagy innentől erősen vigyáznom kell arra a gombra? 3. A készüléken van egy fólia, (ami a leírásban nem volt írva, hogy lesz) Na az lehetséges h ez egy rendes ilyen "karcálló" fólia (nem tudom mi a rendes neve) vagy szokott olyan lenni h csak úgy rá raknak egy fóliát, hogy még biztosabb legyen a szállításnál a védelem? (egy-két helyen egy kicsit, de a jobb felső sarkánál eléggé fel van púposodva, nem tudom ez számít-e)
    Bocs a hosszúságért kellemes olvasást! :D

    Üdv: Zozo33

    Xiaomi Redmi 4x

Új hozzászólás Aktív témák