Új hozzászólás Aktív témák

  • Tefra

    csendes tag

    Szép estét!
    Nagy nehezen kiválasztottam a Star V1277-es vasat a palettáról, hozzáteszem ez sem volt egyszerű... :U Egy ponton viszont elakadtam, nem jutok dűlőre a boltok ajánlatai között. Mindig van valami, ami miatt elbizonytalanodom. Van, ahol a címben még V1277 szerepel, a specifikációban meg már azt írják, hogy "model: V12". :F Nem látom, mi a különbség... Van, ahol 250K színnel írják, valahol csak 16GB-ig bővíthető, holott tudom, hogy 16millió színes és 32-es SD fér bele... Van, hogy az akksi méretében van eltérés, ami pedig elég fontos eleme a szettnek, egy helyen 2200-es, máshol már csak 1800-as... Sosem rendeltem még külföldről, így kicsit tartok tőle, és ez a sok téves információ kicsit sem segít abban, hogy biztosra menjek. :D
    Pandát kizártam, Etotalk nagyon drága. MiniDeal, Antelife szimpatikus.

    A szállítás tekintetében látom megoszlanak a vélemények. Én DHL-es szállításon gondolkodtam, de láttam, hogy sokan a sima, standard felajánlott free shippinget választottátok. Van értelme DHL-el kérni?

    Bocs, hogy ide írom a kisregényt, de a saját topicban két napja nem reagál senki, lassan viszont rendelnem kéne.

    Előre is nagyon köszönöm a segítséget! :R

    Xiaomi MI 9T - ex: Lenovo P70

Új hozzászólás Aktív témák