Új hozzászólás Aktív témák

  • ctibor

    senior tag

    Sziasztok, csak egy jó tapasztalatomat akarom megosztani, hátha más is profitálhat belőle:

    Egy dolog a kezdetektől zavart a Thl W5-ön: az, hogy noha van egy képernyő fölötti, pirosan világító led-je, de az akkutöltésen kívül semmi mást nem hajlandó jelezni...

    Több progit próbáltam, de valami baj mindegyikkel volt. Most úgy néz ki, megtaláltam a megfelelőt! ButtonLed a neve és XDA-ról ITT tölthető le, illetve el kell olvasni hozzá a szerző használati utasítását is, mert fontos.

    Ráadásul én olyan progit kerestem, ami a szoft gombok háttérvilágítását villogtatja elmulasztott hívás, sms, stb. esetén, mert pár próbálkozás után úgy láttam, hogy az én led-emet semmilyen szoftver nem tudja életre kelteni. Eredetileg a ButtonLED is a szoft gombokra készült, de be tudtam úgy állítani, hogy nekem a piros ledet villogtatja szépen!

    Azoknak tehát, akiknek szintén Thl W5-je van, vagy más, külön LED-del nem rendelkező telója (mintha pl. a G3 is ilyen lenne), azoknak bátran ajánlok egy próbát ezzel a progival. Root kell hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Új hozzászólás Aktív témák