Új hozzászólás Aktív témák

  • Edorn

    aktív tag

    Most rendelek DualSIM-es okostelefont (igaz, csak DualSIM stanby). Itt örömködtem, hogy végre nem kell két telefont hurcolásznom.

    Erre hívnak tegnap, hogy hát valószínű hozzám lesz rendelve még egy telefonszám...
    :Y

    Meg lehet oldani valahogy, hogy csak 1 okostelefonról menjen a dolog? Vázolom a helyzetet, elvárásokat:

    - "A" simkártya, "A" cégé. Ez a elgfontosabb, ez lesz a fő.
    - "B" simkártya, "B" cégé. Egyre fontosabb lesz, bár jelenleg nagyon kevés hívást fogad.
    - "C" simkártya, "C" cégé. Nem olyan fontos, nagyon kevés hívás jön és általában nem létfontosságú.
    - Mindhátom kártyához van bankszámla kötve, sms értesítésekkel, sms megerősítéssekkel, stb.
    - "A" számot hívó ügyfél nem tudhat "B" számró/cégről. És fordítva is. Ezt gondoltam meglévő ügyfeleknél telefonkönyvezéssel oldom meg. Illetve remélem ki lehet jeleztetni, hogy melyik számot hívta a hívó...
    - Viszont hogy lesz dual sim-ből három szám? Arra gondoltam, hogy esetleg megoldható, hogy "B" számot átirányítom "A" számra. Azaz a telóban csak "A" és "C" simkártya lesz. "B" számot át tudom irányítani úgy "A" számra, hogy a telefon kijelezze, hogy eredetileg nem őt hívták? Illetve a hívó fél ne értesüljön melyik számra irányították? SMS-ek is át fognak jönni gondolom... Az esetleges visszahívásokat meg megoldom valahogy...

    ui.: Azért "B"-t tenném átirányításra, mert így nem gáz a DualSIM standby. Nem veszik el hívás, nem lesz olyan "B"-re érkező hívás, amiről nem értesülök...

    Ha van erre a kérdésre megfelelőbb topic, akkor linkelnétek?

    [ Szerkesztve ]

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Új hozzászólás Aktív témák