Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz WOT-H-A-C #134172 üzenetére

    Leginkább a Chrome-al van a gond (3 lap fölött már lassulások is lehetnek), legtöbb app jól fut, játékok is mennek bár nem hardver igényes játékokat játszok. Nekem elég sok app van fent, meg sok fájl, sír is időnként hogy kevés a hely (1GB körül már probléma). Némi játék, chrome és néhány app váltogatása után már hajlamos a melegedésre is, bár nem vészes. Talán a MIUI hibája is lehet, mondjuk én szeretem, de sose volt olyan nagyon gyors, néha mikor új verzió jött és friss volt. Próbáltam custom romokat, Ivan féle AOSP nagyon durván gyors volt, csak olyan hibák jöttek elő nálam amit máshol nem is olvastam, valahogy a telefon nem képes stabilan futni MIUI kívül más romon. Na mindegy, így is szeretem, mikor így belassul akkor nyomom az asztalt és memória törlést ezerrel, ilyenkor általában visszaáll, ha nem akkor kap egy újraindítást, az általában segít. LG G3 se volt túl gyors 2K kijelzővel, már a tesztek szerint se, persze lehet optimalitáció kérdése. Az viszont tény hogy elavult és ARM v8 és 64 bit hiánya megmutatkozhat.

Új hozzászólás Aktív témák