Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Ájvé #124183 üzenetére

    Szia! Értem én amit írsz és Citkar kolléga is! DE abból kellene kiindulni, hogy aki veszi az akar-e(!?) egyáltalán romolni vagy csak azzal a szoftverrel szeretné használni a telefont amivel vette? Itt mindenki abból indul ki, hogy megveszem a telefont aztán még be sem kapcsoltam már flashelem a másik ROM-ot mert az menő! De odakint vannak emberek akik azt sem tudják mi az a ROM! Nem érdekli őket, hogy milyen verzió sőt az sem, hogy van újabb! Találkoztam olyannal akinek ott fityeg a frissítés több hónapja de egyszerűen kihúzza a sorból és azon morog, hogy "mi a francnak dobja ezt állandóan fel? Nekem nem kell!" Na Ő és a hozzá hasonlók nem fognak egy új telefont azonnal(sőt soha) romolni és bármilyen általad meg sokak által szuper minőségű erős hardverrel összerakott telefon is kap, ha pl nem beszél magyarul csak egy sz@r kínai lesz! Nagyon sok embert nem érdekel az ami a kijelző mögött van! Ja a méretről még nem is esett szó!
    (#124187) hevizms
    Méret korlátot sem adott az ismerősöd? Ha mégis a saomi mellett döntesz és kell segítség keress meg privátban mert pár utcára lakunk ha jól emlékszem :U

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák