Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Mercutio_ #109160 üzenetére

    Lányomnak van redmi2, nekem V5 2/8, egyelőre én se találtam olyant amire lecserélném, vagy nagy vagy drága lenne az utód. A redmi2 visszalépés nem lenne, de igazán előrelépés se. Teljesítményre hasonló, azt az icipici előnyt, amit a 410 ad a 400-hoz képest azt eleszi a miui a nubia ui-hoz képest. Méretre nem vészes, icipicit kompaktabb, kezelésre kényelmes. Képernyőre sem sokkal kisebb, ég egymás mellet is teljesen rendben van a redmi2, felbontásuk ugyanaz. Üzemidőben mondjuk gyengébb, de normál használattal kibírja a napot.
    Az a P8 lite sem sokkal erősebb szerintem, és ugyanúgy bicegős a 4G-je mint a xiaomiknak.
    A Mi4i 16 gigás esetleg lassan bekerülhet az ársávba, de nincs sd foglalata, Nubia Z9 mini drága.
    Meizu M2 (nem note) zárt rendszer miatt nem, és ott sincs B20-as 4G.
    Harmadvonalbeli gyártó nálam se játszik, az először jól hangzó ajánlatoknál mindig kiderül utólag pár dolog, ahhoz képest meg nem is olyan olcsók. 5,5"-ban már könnyebb lenne jobbat találni, de az nekem kényelmetlenül nagy, van ekkora telefonom, bő 1 hónapig használtam amíg a V5 meg nem jött, alig vártam hogy lerakhassam, azóta is a dobozában rohad. Nézegetem én is az ajánlatokat, de nem találok méltó utódot. Olyant meg nem veszek ami nem igazán lenne előrelépés, mert nem látom értelmét ilyenre kidobni a pénzt.
    De ahogy mostanában szaporodnak a 4GB ramos telók, lehet hogy lesz nemsoká normális áron 3 gigás, én még várok.

    Amúgy muszály most lecserélni a V5-öt? Tönkrement?
    Ha találsz valamit akkor feltétlen írj hogy mit, érdekelne.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák